Підвісна лампа Orbita 72W LED

- В наявності
- Код: 179116442
11 404 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Лампа підвісна ORBITA 72W LED. Лампа підвісна Orbita - це сучасне освітлення, яке вирізняється мінімалістичним дизайном та елегантним поєднанням білого та чорного. Ідеальна для салонів, оформлених у сучасному стилі, чудово поєднується з різними інтер'єрами, додаючи їм елегантності та вишуканості. Лампа оснащена ефективним модулем LED потужністю 52W, що випромінює приємне, нейтральне світло з температурою 4000K, яке забезпечує оптимальне освітлення простору, досягаючи яскравості 3200 люменів. Завдяки регульованій висоті від 50 см до 100 см, її можна налаштувати під різні висоти...
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Milagro |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Колірна температура | 4000К |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 100cm мм |
| Глибина | 60cm мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 60 |
| Додаткова інформація | З лампочкою в комплекті |
| Кількість джерел світла | 2 джерела |
| Максимальна потужність лампи | 72W Вт |
| Матеріал | Метал/пластик |
| Мoдель | ORBITA |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Офіс, Столова, Коридор/листниця, Кухня, Вітальня, Спальня |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | Підвісні світильники |
| Цоколь | LED |
| Ширина | 60cm мм |
| Енергетичний клас | A |
- Ціна: 11 404 ₴






