Підвісна лампа Camille 19101/8 золота

- В наявності
- Код: 160435920
14 684 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
19101/8 Camille. Лампа підвісна Золота/Gold. Стельові світильники. це не тільки джерело світла, але й ключовий декоративний елемент, який може змінити характер будь-якого інтер'єру. Модель. 19101/8 Camille. вражає елегантним стилем. гламур. та універсальністю застосування. Своєю універсальною формою та стильним оздобленням стане відповідною прикрасою будь-якої кімнати – від вітальні, через спальню, до офісу чи кухні. Обираючи цю модель, ти можеш бути впевнений, що вона стане не тільки функціональним джерелом світла, але й ефектним декоративним елементом, який збагачує інтер'єр...
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Zuma Line |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 95cm мм |
| Глибина | 40cm мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 40 |
| Кількість джерел світла | 1 джерело |
| Максимальна потужність лампочки | 40W Вт |
| Матеріал | Метал, Скло |
| Мoдель | Camille |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Офіс, Коридор/листниця, Кухня, Вітальня, Спальня |
| Стиль | Гламур |
| Тип | Підвісні лампи |
| Колір | Золотий |
| Цоколь | E14 |
| Ширина | 40cm мм |
| Енергетичний клас | G |
- Ціна: 14 684 ₴

