Підвісна лампа Azzardo Amber Milano 22853P

- В наявності
- Код: 59697602
11 404 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Azzardo Amber Milano (22853P). Люстри є невід'ємним елементом оформлення кожного інтер'єру. Вони є не лише джерелом світла, але й важливим декоративним елементом, який може надати приміщенню унікальний характер. Обираючи люстру, варто звернути увагу на її функціональність, дизайн та технічні параметри, які забезпечать комфорт використання. Одним з провідних виробників у цій категорії є Azzardo, а модель Azzardo Amber Milano (22853P) є відмінним вибором для тих, хто цінує сучасний стиль та високу якість виконання. Світловіддача та джерела світла. Лампа...
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Azzardo |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 120cm мм |
| Глибина | 120cm мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 16 |
| Додаткова інформація | З лампочкою в комплекті |
| Кількість джерел світла | 3 джерела |
| Максимальна потужність лампочки | 40W Вт |
| Матеріал | Метал |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Офіс, Коридор, Кухня, Вітальня, Спальня, Ванна |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | Підвісні лампи |
| Цоколь | G9 |
| Ширина | 60cm мм |
| Енергетичний клас | A |
- Ціна: 11 404 ₴

