Підвісна лампа Italux Cases Pnd947946Amlti

- В наявності
- Код: 185042393
10 039 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Підвісна керамічна лампа Cases PND-94794-6A-MLTI купольна кольорова в MLAMP поєднує в собі унікальний і позачасовий дизайн у найкращому виконанні, що створює ряд можливостей для оформлення простору у Вашому домі. Освітлення легко впишеться в приміщення з класичним і сучасним стилем. Лампа відрізняється функціональністю, а її універсальна форма зробить так, що її світло створить комфортну і затишну атмосферу, що сприяє зустрічам з друзями, а також допоможе розслабитися після дня, проведеного поза домом, у спокійні вечори з близькими. Модель Cases виготовлена з практичних і міцних...
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ITALUX |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Бежевий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 214cm мм |
| Глибина | 33cm мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 33 |
| Кількість джерел світла | 6 джерел |
| Максимальна потужність лампочки | 40W Вт |
| Матеріал | Кераміка |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Коридор, Вітальня, Спальня |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | Підвісні лампи |
| Цоколь | E14 |
| Ширина | 33cm мм |
| Енергетичний клас | A |
- Ціна: 10 039 ₴

