Підвісна лампа Eglo Wootton 6xE27 дерев'яна/чорна 43592

- Немає в наявності
- Код: 116169307
9 999 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Eglo ліхтар підвісний Wootton 6xE27 дерев'яний/чорний 43592. Стельові світильники відіграють ключову роль в освітленні інтер'єрів, додаючи не лише функціональності, але й естетики простору. Серед різноманітних моделей, доступних на ринку, підвісний світильник Eglo Wootton вирізняється своїм сучасним дизайном і високою якістю виконання. Ідеальний для різних приміщень, таких як вітальня, спальня чи кухня, є відмінним рішенням для тих, хто цінує стиль і ефективність. Світлові параметри та продуктивність. Стельовий світильник Eglo Wootton оснащений шістьма джерелами світла, що гарантує...
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Eglo |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 110cm мм |
| Глибина | 81cm мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 22 |
| Кількість джерел світла | 6 джерел |
| Максимальна потужність лампи | 40W Вт |
| Матеріал | Масив дерева |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Офіс, Коридор/листниця, Кухня, Вітальня, Спальня, Ванна |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | Підвісні світильники |
| Цоколь | E27 |
| Ширина | 22cm мм |
| Енергетичний клас | E |
- Ціна: 9 999 ₴

