Підвісна лампа Markslöjd Duplici беж 108785

- В наявності
- Код: 165987205
11 390 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Markslojd DUPLICI Wisząca 1L Колір Натуральний 108785. Markslojd. Цей стильний продукт, Markslojd DUPLICI Wisząca 1L в натуральному кольорі, є ідеальним рішенням для тих, хто шукає унікальне освітлення для свого інтер'єру. Його мінімалістичний дизайн з металевими акцентами та абажуром з бамбука чудово впишеться в сучасні та класичні інтер'єри. Завдяки ширині 57 см і висоті 27 см, лампа підійде як для великих, так і для менших приміщень, створюючи затишну атмосферу. Живиться однією лампою типу E27, з максимальною потужністю 40W, дає можливість налаштувати яскравість...
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Markslojd |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Бежевий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 150cm мм |
| Глибина | 57cm мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 27 |
| Кількість джерел світла | 1 джерело |
| Максимальна потужність лампи | 40W Вт |
| Матеріал | Метал |
| Мoдель | Duplici |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Вітальня |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | Підвісні світильники |
| Цоколь | E27 |
| Ширина | 57cm мм |
| Енергетичний клас | G |
- Ціна: 11 390 ₴

