Підвісна лампа Emibig Astral 9 Bl графіт 12669

- В наявності
- Код: 162512614
11 955 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Emibig 1266/9 ASTRAL 9 BL GRAFIT Люстри. Emibig. Пропонуємо вам унікальну стельову лампу ASTRAL, яка вражає не лише своїм виглядом, але й високою якістю виконання. Ця сучасна лампа має унікальну форму абажурів, витончену та обтічну, що додає шарму та індивідуальності кожному приміщенню. Вона ідеально підходить для різних інтер'єрів, як сучасних, мінімалістичних, так і більш класичних. Можливість вибору кількох кольорів абажурів дозволяє адаптувати лампу до своїх уподобань та стилю оформлення. Проста форма стельової лампи не лише вирізняється...
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Emibig |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 100cm мм |
| Глибина | 35cm мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 12 |
| Кількість джерел світла | 9 джерел |
| Максимальна потужність лампочки | 10W Вт |
| Матеріал | Сталь |
| Мoдель | Astral |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Вітальня |
| Стиль | Мінімалістичний |
| Тип | Підвісні лампи |
| Цоколь | E14 |
| Ширина | 100cm мм |
| Енергетичний клас | A |
- Ціна: 11 955 ₴





