Підвісна лампа Azzardo Santander 4XG9 чорна AZ4418

- В наявності
- Код: 114343854
11 667 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
AZZARDO - ЛАМПА ПОВІСНА SANTANDER 4XG9 - ЧОРНИЙ - AZ4418. Лампа повісна. SANTANDER. від відомого виробника. Azzardo. це відмінний вибір для тих, хто шукає сучасне освітлення для своїх інтер'єрів. Характеризується елегантним дизайном та високою функціональністю, що робить її ідеальною для різноманітних просторів, таких як спальня, вітальня чи їдальня. Завдяки впровадженню інноваційних рішень, ця лампа не тільки прикрасить приміщення, але й забезпечить ефективне освітлення. Енергоефективність та клас енергоефективності. Модель SANTANDER була...
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Azzardo |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 120cm мм |
| Глибина | 120cm мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 100 |
| Кількість джерел світла | 4 джерела |
| Максимальна потужність лампочки | 5W Вт |
| Матеріал | Метал, Скло |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Спальня |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | Підвісні лампи |
| Цоколь | G9 |
| Ширина | 100cm мм |
| Енергетичний клас | A |
- Ціна: 11 667 ₴






