Підвісна лампа Argon Mohito 3pł. чорна 1214

- В наявності
- Код: 45270180
16 522 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Argon 3pł. Mohito Czarny 1214. Люстри відіграють ключову роль в освітленні інтер'єрів, надаючи їм унікальний характер і функціональність. Завдяки різноманітним застосуванням, можуть використовуватися в різних приміщеннях, таких як вітальня, спальня, кухня чи їдальня. Argon 3pł. Mohito Czarny 1214. є відмінним прикладом підвісної лампи, яка поєднує сучасний дизайн з високою ефективністю освітлення. Потужність і ефективність освітлення. Ця стельова лампа оснащена трьома джерелами світла, що забезпечує рівномірний розподіл світла в приміщенні. Кожне джерело світла має патрон E27...
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Argon |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 95cm мм |
| Глибина | 45cm мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 45 |
| Кількість джерел світла | 3 джерела |
| Максимальна потужність лампочки | 60W Вт |
| Матеріал | Сталь, Метал |
| Мoдель | Mohito |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Столова, Вітальня, Спальня |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | Підвісні лампи та світильники |
| Цоколь | E27 |
| Ширина | 45cm мм |
| Енергетичний клас | A |
- Ціна: 16 522 ₴

