Плафон Markslojd Jackie білий 107862

- В наявності
- Код: 90660158
9 225 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Markslojd Plafon Jackie Біла Wm Stylu (107862). Markslojd Plafon Jackie Біла Wm Stylu (107862). це ідеальне рішення для людей, які прагнуть поєднати функціональність з естетикою у своєму інтер'єрі. Люстри відіграють ключову роль в оформленні приміщень, а ця модель вирізняється не лише сучасним дизайном, але й енергоефективністю та високою якістю виконання. Завдяки використанню елегантної білої тканини, плафон чудово вписується в різноманітні стилі оформлення, створюючи приємну атмосферу в кожному приміщенні. Енергоефективність і клас ефективності енергоспоживання...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Markslojd |
| Колір | Білий |
| Цоколь | E14 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 15cm мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Глибина | 45cm мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 45 |
| Кількість джерел світла | 3 джерела |
| Максимальна потужність лампи | 40W Вт |
| Матеріал | Тканина |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Офіс |
| Стан | Нове |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | Стельові світильники |
| Ширина | 45cm мм |
| Енергетичний клас | A |
- Ціна: 9 225 ₴




