Підвісний світильник Orlicki Design Viva Vii чорний 7XG9 5903689784344

- В наявності
- Код: 105317675
11 667 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Orlicki Design Viva Vii Nero 7Xg9 Чорний (5903689784344). Підвісна лампа. Orlicki Design Viva Vii Nero 7Xg9. це відмінне поєднання сучасного стилю та високої якості виконання. Є ключовим елементом оформлення інтер'єру, впливаючи на атмосферу та функціональність приміщень. Завдяки своєму привабливому вигляду, ця лампа ідеально підійде для офісів, кухонь та віталень, вносячи елегантність і сучасність до кожного інтер'єру. Енергоефективність та клас енергоефективності. Вибір стельової лампи - це важливе рішення, яке повинно враховувати як естетичні, так і...
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 145cm мм |
| Додаткова інформація | З лампочкою в комплекті |
| Кількість джерел світла | 7 джерел |
| Максимальна потужність лампочки | 3,5W Вт |
| Марка | Orlicki Design |
| Матеріал | Метал, алюміній |
| Мoдель | Viva |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Офіс, Кухня, Вітальня |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | Підвісні лампи |
| Цоколь | G9 |
| Ширина | 7cm мм |
| Енергетичний клас | A |
- Ціна: 11 667 ₴

