Кінкет Elstead Torchiere TCHWUBLACK

- В наявності
- Код: 32128615
13 713 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Светильник Elstead Torchiere чорний-білий E27 60W, залізо-скло, IP20. Чорний світильник з білим скляним абажуром Torchiere 1xE27 60W марки Elstead - елегантне освітлювальне рішення, яке ідеально доповнить сучасні інтер'єри. Спроектований з увагою до кожної деталі, світильник поєднує в собі функціональність з естетикою, створюючи атмосферу розкоші та комфорту. Виконаний з високоякісного заліза та скла, світильник характеризується міцністю та елегантним дизайном. Білий абажур забезпечує рівномірне та приємне розсіювання світла, яке відбивається від стін, додаючи інтер'єру тепла та затишку...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Elstead Lighting |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 18cm мм |
| Глибина | 17cm мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 37 |
| Кількість джерел світла | 1 джерело |
| Максимальна потужність лампочки | 60W Вт |
| Матеріал | Метал |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Коридор/лестниця |
| Стиль | Класичний |
| Тип | Бра |
| Цоколь | E27 |
| Ширина | 17cm мм |
| Енергетичний клас | A |
- Ціна: 13 713 ₴

