Підвісний світильник Azzardo Aga MD1289-3BK

- Немає в наявності
- Код: 40713585
9 999 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Azzardo Aga Md1289-3Bk. Стельовий світильник. Azzardo Aga Md1289-3Bk. - це відмінний вибір для тих, хто шукає сучасне та функціональне освітлення. Завдяки ретельному виконанню та привабливому дизайну, цей світильник ідеально вписується в різноманітні інтер'єри. Aga. поєднує естетику з практичністю, що робить його ідеальним рішенням для будь-якого приміщення. Енергоефективність. Одним з найважливіших аспектів є енергоефективність. Модель. Aga. - це продукт, який можна повністю використовувати з енергоефективними джерелами світла, такими як LED-лампи. Клас ефективності...
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Azzardo |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 120cm мм |
| Глибина | 17cm мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 16 |
| Додаткова інформація | З лампочкою в комплекті |
| Кількість джерел світла | 3 джерела |
| Максимальна потужність лампочки | 40W Вт |
| Матеріал | Метал |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Офіс, Кухня, Вітальня, Спальня |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | Підвісні лампи |
| Цоколь | E14 |
| Ширина | 62cm мм |
| Енергетичний клас | A |
- Ціна: 9 999 ₴

