Підвісний світильник Milagro Toronto 1XGU10 ML0326

- В наявності
- Код: 169828436
11 614 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Milagro Lampa Wisząca Toronto 1Xgu10 (Ml0326). Milagro Lampa Wisząca Toronto 1Xgu10 (Ml0326). це унікальний елемент освітлення, який поєднує в собі. сучасний дизайн. та. функціональність. Її проста форма в. білому кольорі. з тонкими золотими акцентами робить її ідеальною для. сучасних інтер'єрів. Виготовлена з міцних матеріалів, таких як. метал. і. скло. , лампа Toronto не тільки освітить простір, але й додасть йому елегантності. Стиль і дизайн лампи. Модель Toronto 1xGU10 вирізняється. елегантним виглядом. , який робить її ідеальною центральною точкою в кожному...
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Milagro |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 32cm мм |
| Глибина | 31cm мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 25 |
| Кількість джерел світла | 1 джерело |
| Максимальна потужність лампочки | 8W Вт |
| Матеріал | Метал, Скло |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Вітальня |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | Підвісні лампи |
| Цоколь | GU10 |
| Ширина | 25cm мм |
- Ціна: 11 614 ₴






