Підвісний світильник Quintessentiale Marilyn полірований нікель QN-MARILYN-MP

- В наявності
- Код: 111311374
11 982 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Quintessentiale Лампа підвісна Marilyn полірований нікель QN-MARILYN-MP. Стельові лампи відіграють ключову роль в освітленні інтер'єрів, надаючи їм унікальний характер і атмосферу. Вибір відповідної стельової лампи може підкреслити стиль певного приміщення, а також забезпечити функціональне освітлення. Лампа підвісна Marilyn. від виробника Quintiesse є відмінним прикладом поєднання сучасності з елегантністю. Параметри світла. Лампа Marilyn. оснащена одним джерелом світла з максимальною потужністю 60W. Завдяки використанню лампочки LED E27, користувач може насолоджуватися енергоефективним і продуктивним...
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Сріблястий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | Quintiesse |
| Висота | 47,8см мм |
| Кількість джерел світла | 1 джерело |
| Максимальна потужність лампочки | 60W Вт |
| Матеріал | Сталь, Скло |
| Мoдель | Marilyn |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Кухня |
| Стиль | Сучасний, гламур |
| Тип | Підвісні лампи |
| Цоколь | E27 |
| Ширина | 19,5 см мм |
| Енергетичний клас | A |
- Ціна: 11 982 ₴



