Підвісний світильник Step Orion Long MP0084-L900

- В наявності
- Код: 108554980
13 424 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Step Lampa Orion Long. Step Lampa Orion Long. це сучасна модель, яка поєднує в собі. стильний дизайн. та високу ефективність освітлення. Стельові лампи, такі як ця модель, є ключовим елементом оформлення інтер'єрів, впливаючи на атмосферу та функціональність приміщень. Завдяки відповідно підібраним характеристикам,. Orion Long. може повністю змінити характер простору та покращити комфорт повсякденного життя. Енергоефективність та клас енергоефективності. Одним з ключових аспектів, на які слід звернути увагу, є енергоефективність. Ця лампа характеризується. класом...
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Колірна температура | 3300К |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | Step into design |
| Висота | 33cm мм |
| Глибина | 30cm мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 30 |
| Додаткова інформація | З лампочкою в комплекті |
| Кількість джерел світла | 8 джерел |
| Максимальна потужність лампочки | 20W Вт |
| Матеріал | Метал |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Вітальня, Спальня |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | Підвісні лампи |
| Цоколь | G9 |
| Ширина | 90cm мм |
| Енергетичний клас | A |
- Ціна: 13 424 ₴

