Бра Kaspa Gaspar чорний 21055105 рефлектор на виносі

- Немає в наявності
- Код: 129868222
9 999 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Чорна настінна лампа GASPAR 21055105 з рефлектором на висувному кронштейні. Поєднує в собі унікальний дизайн та універсальний і позачасовий стиль, що створює ряд можливостей використання у Вашому домі. Унікальна форма освітлення підкреслить інтер'єр приміщень, а світло створить комфортну та затишну атмосферу, сприятливу для зустрічей з друзями та проведення часу з близькими. Освітлення з серії GASPAR відрізняється функціональністю та практичністю. Стильне поєднання кольорів корпусу: чорний/золотий/чорний та використаних у корпусі матеріалів: метал зробить його універсальним...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kaspa |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 43см мм |
| Глибина | 58 см мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 10 |
| Кількість джерел світла | 1 джерело |
| Матеріал | Метал |
| Мoдель | GASPAR |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Кухня |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | Бра |
| Цоколь | GU10 |
| Ширина | 10см мм |
| Енергетичний клас | A |
- Ціна: 9 999 ₴





