Підвісний світильник Italux Metis AD160028ACOFFEE

- В наявності
- Код: 53192899
14 054 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Italux Metis. Стельові світильники є ключовим елементом кожного інтер'єру, впливаючи на його атмосферу та функціональність. Завдяки ним ми можемо створити унікальний клімат у приміщенні, як у вітальні, спальні, так і на кухні чи у ванній. Вибір відповідного стельового світильника, такого як Italux Metis, дозволяє отримати не лише відповідне освітлення, але й додати стильний акцент до інтер'єру. Параметри світла. Стельовий світильник Italux Metis пропонує вражаючу потужність освітлення завдяки використанню сучасних джерел світла LED. Світильник випромінює світло з температурою кольору 3000K, що...
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ITALUX |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Коричневий |
| Колірна температура | 3000K |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 11cm мм |
| Глибина | 85cm мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 24 |
| Додаткова інформація | З лампочкою в комплекті |
| Кількість джерел світла | 8 джерел |
| Максимальна потужність лампочки | 8W Вт |
| Матеріал | Метал |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Вітальня, Спальня |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | Підвісні лампи |
| Цоколь | LED |
| Ширина | 24cm мм |
| Енергетичний клас | A |
- Ціна: 14 054 ₴

