Підвісний світильник Elstead Baskin FE/BASKIN/P/A BR

- В наявності
- Код: 56349726
9 987 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Elstead Lighting Baskin Fe/Baskin/P/A Br. Люстри відіграють ключову роль в освітленні інтер'єрів, надаючи кожному приміщенню унікальний характер і атмосферу. Вони є не лише функціональним джерелом світла, але й важливим декоративним елементом, який може повністю змінити вигляд кімнати. Серед різноманітних рішень, доступних на ринку, підвісні лампи вирізняються своєю елегантністю та універсальністю. Одним з таких продуктів є Elstead Lighting Baskin Fe/Baskin/P/A Br., який вражає як сучасним, так і класичним дизайном. Параметри світла та ефективність...
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Elstead Lighting |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Прозорий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 209 см мм |
| Глибина | 35 см мм |
| Додаткова інформація | З лампочкою в комплекті |
| Клас енергоспоживання | G |
| Кількість джерел світла | 1 джерело |
| Максимальна потужність лампочки | 60W Вт |
| Марка | Elstead |
| Матеріал | Метал |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Спальня |
| Стиль | Сучасний, Класичний |
| Тип | Підвісні лампи |
| Цоколь | E27 |
| Ширина | 25,4см мм |
- Ціна: 9 987 ₴


