Підвісний світильник Step Into Design Mirror Glow L мідний 40см

- Немає в наявності
- Код: 73626626
9 999 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Step Into Design Підвісне Дзеркало Glow L Мідний 40 См. Стельові світильники відіграють ключову роль в освітленні будь-якого інтер'єру. Вони є не лише джерелом світла, але й декоративним елементом, який надає характеру всьому приміщенню. У категорії стельових світильників ми знайдемо багато різноманітних рішень, які підійдуть для різних приміщень – від віталень, через спальні, до офісів і комерційних просторів. Світлова ефективність. Підвісна лампа. Step Into Design Підвісне Дзеркало Glow L Мідний 40 См. забезпечує ефективне освітлення завдяки використанню однієї лампочки потужністю до 60W...
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Коричневий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | Step into design |
| Висота | 40см мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 40 |
| Кількість джерел світла | 1 джерело |
| Максимальна потужність лампочки | 60W Вт |
| Матеріал | Стекло |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Офіс |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | Підвісні лампи |
| Цоколь | E27 |
| Ширина | 40см мм |
- Ціна: 9 999 ₴




