Підвісний світильник Orlicki Design Melo V bianco

- В наявності
- Код: 36484407
11 574 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Orlicki Design Melo V bianco. Люстри - це невід'ємний елемент кожного інтер'єру, який впливає на його функціональність та естетику. Залежно від стилю та потреб, люстри можуть виконувати різноманітні ролі – від основного джерела світла до тонкого декоративного освітлення. Обираючи відповідну люстру, ми можемо надати приміщенню унікальний характер і створити затишну атмосферу. Ефективність і параметри світла. Підвісна лампа. Orlicki Design Melo V bianco. оснащена 5 джерелами світла, що дозволяє рівномірно освітлювати велику площу. Її максимальна потужність лампочки...
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | Orlicki Design |
| Висота | 150cm мм |
| Додаткова інформація | З лампочкою в комплекті |
| Кількість джерел світла | 5 джерел |
| Максимальна потужність лампочки | 40W Вт |
| Матеріал | Метал |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Кухня, Вітальня, Спальня |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | Підвісні лампи |
| Колірна температура | 3000K, 3300K |
| Цоколь | LED |
| Ширина | 125cm мм |
| Енергетичний клас | A |
- Ціна: 11 574 ₴

