Підвісний світильник Maytoni Step P010PL-L23B4K Mi1236

- В наявності
- Код: 151326769
10 249 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Maytoni Step Wisząca P010Pl-L23B4K (Mi1236). Люстра. Maytoni Step Wisząca P010Pl-L23B4K. це відмінний вибір для тих, хто шукає сучасне освітлення, яке поєднує в собі. елегантний дизайн. та функціональність. Завдяки використанню. технології LED. та мінімалістичній формі, ця лампа не тільки освітить простір, але й додасть йому характеру. Ідеально підійде для різних інтер'єрів, від офісу до спальні. Енергоефективність. У наш час, коли. екологічна свідомість. зростає, енергоефективність стає ключовим фактором при виборі освітлення...
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Maytoni |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Колірна температура | 4000К |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 8cm мм |
| Глибина | 91cm мм |
| Клас енергоспоживання | G |
| Кількість джерел світла | 1 джерело |
| Максимальна потужність лампочки | 23W Вт |
| Матеріал | Метал |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Офіс, Вітальня, Спальня |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | Підвісні лампи |
| Цоколь | LED |
| Ширина | 4cm мм |
- Ціна: 10 249 ₴

