Підвісний світильник Varna чорний 5x40W E27

- В наявності
- Код: 111750527
12 926 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Varna Лампа Підвісна Чорна 5X40W E27 Абажур Чорний. Стельові лампи відіграють ключову роль в освітленні інтер'єрів, додаючи їм не лише світла, але й характеру та стилю. Різноманітність доступних на ринку стельових ламп дозволяє підібрати відповідну модель для кожного приміщення, від вітальні до кухні чи їдальні. Одним з цікавих і функціональних рішень у цій категорії є. Varna Лампа Підвісна Чорна 5X40W E27 Абажур Чорний. Ефективність і потужність освітлення. Лампа. Varna. оснащена п'ятьма джерелами світла, завдяки чому забезпечує відповідну кількість світла навіть в...
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Candellux |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 100cm мм |
| Глибина | 20cm мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 20 |
| Кількість джерел світла | 5 джерел |
| Максимальна потужність лампи | 40W Вт |
| Матеріал | Метал, масив дерева |
| Мoдель | Varna |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Вітальня |
| Стиль | Індустріальний |
| Тип | Підвісні світильники |
| Цоколь | E27 |
| Ширина | 90cm мм |
| Енергетичний клас | A |
- Ціна: 12 926 ₴

