Підвісний світильник Feiss Harrow P S

- В наявності
- Код: 40742291
10 722 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Feiss Harrow Fe Harrow P S. Люстри відіграють ключову роль в освітленні інтер'єрів, надаючи їм характеру та створюючи відповідну атмосферу. Вибір відповідної люстри може значно вплинути на вигляд і функціональність кожного приміщення. Серед численних доступних на ринку варіантів виділяється Feiss Harrow Fe Harrow P S., яка поєднує в собі традиційний стиль з сучасним дизайном, ідеально вписуючись у різноманітні інтер'єри. Параметри світла. Підвісна лампа. Feiss Harrow Fe Harrow P S. забезпечує одне джерело світла, яке підтримує лампочки потужністю до 60W. Завдяки...
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Feiss |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 137cm мм |
| Глибина | 20,3cm мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 30 |
| Кількість джерел світла | 1 джерело |
| Максимальна потужність лампочки | 60W Вт |
| Матеріал | Метал |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Вітальня, Спальня |
| Стиль | Сучасний, Традиційний |
| Тип | Підвісні лампи |
| Цоколь | E27 |
| Ширина | 30cm мм |
| Енергетичний клас | A |
- Ціна: 10 722 ₴



