Кінкет Yaskr WL0116LGD Ringa золото WL0116LGD

- В наявності
- Код: 171016076
13 044 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Моделі 3D для завантаження. модель 3D - формат 3ds - завантажити. модель 3D - формат dwg - завантажити. модель 3D - формат max - завантажити. модель 3D - формат obj - завантажити. Yaskr. з гордістю представляє світильник Ringa L 1xLED в елегантному золотому відтінку (код продукту: WL0116-L-GD), який додає неповторного характеру кожному інтер'єру. Цей світильник є ідеальним вибором для тих, хто шукає рішення з високою естетикою та функціональністю. Виконаний з алюмінію, поєднує сучасний дизайн з міцністю, що робить його відмінним доповненням до будь-якого приміщення. У колекції Ringa, світильники внутрішні від Yaskr...
| Основні | |
|---|---|
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колірна температура | 3300К |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 55 см мм |
| Глибина | 15см мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 15 |
| Додаткова інформація | З лампочкою в комплекті |
| Клас енергоспоживання | G |
| Кількість джерел світла | 1 джерело |
| Марка | Yaskr |
| Матеріал | Сталь, Метал |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Офіс |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | Бра |
| Колір | Золотий |
| Цоколь | LED |
| Ширина | 96 см мм |
- Ціна: 13 044 ₴






