Підвісний світильник Elstead Woodstock FE/WOODSTOCK/P/L

- В наявності
- Код: 32101409
14 120 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Elstead Woodstock FE/WOODSTOCK/P/L. Стельові світильники відіграють ключову роль в освітленні інтер'єрів, надаючи їм характер і функціональність. Вони чудово підходять для різних приміщень, таких як вітальня, спальня чи офіс. Вибір відповідного стельового світильника може значно вплинути на атмосферу і комфорт використання простору. Параметри світла люстри. Люстра. Elstead Woodstock FE/WOODSTOCK/P/L. оснащена шістьма джерелами світла, кожне з максимальною потужністю 40W. Завдяки такій конфігурації, ця лампа здатна забезпечити. ефективне і рівномірне освітлення. великої площі...
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Elstead Lighting |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 74cm мм |
| Кількість джерел світла | 6 джерел |
| Максимальна потужність лампочки | 40W Вт |
| Матеріал | Метал |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Офіс |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | Підвісні лампи |
| Цоколь | E14 |
| Ширина | 46cm мм |
| Енергетичний клас | A |
- Ціна: 14 120 ₴

