Підвісний світильник Trio Tubular LED 11-точковий білий 321611131

- В наявності
- Код: 101138385
16 246 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Trio Tubular Led Лампа Підвісна 11-Проточна Біла. Люстри відіграють ключову роль в освітленні інтер'єрів, надаючи їм характер і атмосферу. Завдяки різноманітним стилям і функціональності, вони є невід'ємним елементом кожної арматури, від віталень до спалень, кухонь і ванних кімнат. Одним з унікальних продуктів у цій категорії є. Trio Tubular Led Лампа Підвісна 11-Проточна Біла., яка поєднує сучасний дизайн з ефективністю освітлення. Ефективність освітлення. Trio Tubular Led Лампа Підвісна. це передове рішення освітлення, яке пропонує вражаючу ефективність. Лампа...
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | TRIO LIGHTING |
| Висота | 150cm мм |
| Глибина | 15cm мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 15 |
| Додаткова інформація | З лампочкою в комплекті |
| Кількість джерел світла | 11 джерел |
| Максимальна потужність лампочки | 2,5W Вт |
| Матеріал | Метал |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Вітальня |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | Підвісні лампи |
| Колірна температура | 3000K, 3300K |
| Цоколь | LED |
| Ширина | 150cm мм |
| Енергетичний клас | E |
- Ціна: 16 246 ₴

