Підвісний світильник King Home Murano S золото скло метал JD9607SGOLD

- Немає в наявності
- Код: 89509346
9 999 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
King Home Murano S Золоте Скло Метал (Jd9607Sgold). Люстри. відіграють ключову роль в кожному інтер'єрі, поєднуючи функціональність з естетикою. Освітлення впливає на атмосферу приміщення, надаючи йому унікальний характер та забезпечуючи комфорт і зручність. Вибір відповідної моделі, такої як Murano S, це рішення, яке може змінити вигляд і функціональність вашого офісу, вітальні чи спальні. Правильно підібраний продукт не тільки освітить простір, але й всебічно підкреслить стиль оформлення, ставши невід'ємною частиною декору. Енергоефективність і клас ефективності...
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | King Home |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 36cm мм |
| Глибина | 30cm мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 22 |
| Кількість джерел світла | 1 джерело |
| Максимальна потужність лампочки | 40W Вт |
| Матеріал | Метал, Скло |
| Мoдель | Murano |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Офіс |
| Стиль | Сучасний, Традиційний |
| Тип | Підвісні лампи |
| Колір | Золотий |
| Цоколь | E14 |
| Ширина | 21cm мм |
| Енергетичний клас | A |
- Ціна: 9 999 ₴

