Плафон Trio Granada 673810332

- В наявності
- Код: 113981652
13 136 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Плафон Trio Granada 673810332. Плафон Trio Granada 673810332 - це лампа, яка поєднує в собі сучасність та елегантність. Виробник: Trio. Назва: GRANADA. Символ: 673810332. Параметри. діаметр (мм): висота (мм): 105. ширина (мм): 715. глибина (мм): 635. кількість джерел: 1. тип патрона: LED інтегрований. макс потужність джерела: 36 W. напруга: 230 V. джерело в комплекті: LED 36 W, 4300 lm, 3000 K. колір: чорний. матеріал: метал. IP: 20. Чому варто обрати нашу лампу? Виконана з найвищої якості матеріалів. Сучасний дизайн, який підходить до будь-якого інтер'єру. Легка установка та можливість...
| Основні | |
|---|---|
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 100см мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Глибина | 63,5 см мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 63 |
| Додаткова інформація | З лампочкою в комплекті |
| Кількість джерел світла | 1 джерело |
| Марка | TRIO LIGHTING |
| Матеріал | Метал |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Кухня |
| Стан | Нове |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | Стельові світильники |
| Колірна температура | 3000K, 3300K |
| Цоколь | LED |
| Ширина | 71,5см мм |
| Енергетичний клас | E |
- Ціна: 13 136 ₴

