Плафон Eglo Altaflor LED 12x2,8W 3000K 33,6W 4560LM чорний 99789

- Немає в наявності
- Код: 116169355
9 999 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Eglo plafon LED Altaflor 12x(2,8W 380lm 3000K) 33,6W 4560lm чорний 99789. Люстри є ключовим елементом освітлення в кожному інтер'єрі. Плафони, такі як Eglo plafon LED Altaflor, пропонують елегантні та сучасні рішення, які чудово поєднуються з різними стилями інтер'єрів. Завдяки ним ми можемо створити затишну атмосферу в вітальні, функціональне освітлення на кухні чи релаксуючий простір у спальні. Параметри світла. Eglo plafon LED Altaflor використовує сучасні технології LED, що забезпечує високу ефективність освітлення та економію енергії. Лампа має 12...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Eglo |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Колірна температура | 3000К |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 70см мм |
| Глибина | 100см мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 100 |
| Додаткова інформація | З лампою в комплекті |
| Кількість джерел світла | 12 джерел |
| Максимальна потужність лампи | 8W Вт |
| Матеріал | Метал/пластик |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Кухня |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | Стельові світильники |
| Цоколь | LED |
| Ширина | 31,5 см мм |
| Енергетичний клас | F |
- Ціна: 9 999 ₴

