Бра Quoizel Stephen Wall Sconce 1 світло QZSTEPHEN1

- В наявності
- Код: 83782246
14 383 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Quoizel Stephen Wall Sconce With 1 Light (Qzstephen1). Бра. Quoizel Stephen. це ідеальне рішення для тих, хто шукає елегантне та функціональне освітлення для спальні. Його класичний дизайн та сучасні рішення роблять його ідеальним для різноманітних інтер'єрних рішень. Завдяки можливості регулювання яскравості світла, ця лампа не лише освітить простір, але й створить затишну атмосферу. Тип і матеріал лампи. Бра виготовлене з. металу. , що забезпечує йому міцність і довговічність. Його. коричневий колір. додає елегантності, завдяки чому лампа впишеться в...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Quoizel |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Коричневий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 25cm мм |
| Глибина | 37cm мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 26 |
| Додаткова інформація | З регулюванням яскравості |
| Клас енергоспоживання | G |
| Кількість джерел світла | 1 джерело |
| Максимальна потужність лампочки | 100W Вт |
| Марка | Quoizel |
| Матеріал | Метал |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Спальня |
| Стиль | Класичний |
| Тип | Бра |
| Цоколь | E27 |
| Ширина | 20cm мм |
- Ціна: 14 383 ₴

