Підвісний світильник Maytoni Step P010PL130B

- В наявності
- Код: 80340846
14 593 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Maytoni Lampa Step (P010Pll30B). Люстри - це невід'ємний елемент кожного добре освітленого інтер'єру. Вони вносять не лише світло, але й характер і стиль у різноманітні приміщення. Одним з унікальних продуктів у цій категорії є Maytoni Lampa Step (P010Pll30B), яка завдяки своїй сучасній формі та високій якості виконання здобула визнання багатьох користувачів. Світлові параметри. Лампа Maytoni Step оснащена одним джерелом світла LED потужністю 30W. Випромінює світло з температурою 3000K, забезпечуючи приємне, тепле освітлення, яке ідеально підходить...
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Maytoni |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Колірна температура | 3000K |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 100cm мм |
| Глибина | 4cm мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 100 |
| Додаткова інформація | З лампочкою в комплекті |
| Кількість джерел світла | 1 джерело |
| Максимальна потужність лампочки | 30W Вт |
| Матеріал | Метал |
| Мoдель | STEP |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Вітальня, Спальня |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | Підвісні лампи |
| Цоколь | LED |
| Ширина | 4cm мм |
| Енергетичний клас | A |
- Ціна: 14 593 ₴



