Підвісний світильник Milagro Arame 32W LED ML1434

- В наявності
- Код: 182540828
13 622 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Лампа підвісна ARAME 32W LED ML1434 – Milagro. Елегантність і сучасність в одному! Познайомтеся з лампою, яка поєднує в собі стиль і функціональність, створюючи неповторну атмосферу у вашому інтер'єрі. Лампа підвісна ARAME 32W LED ML1434 від Milagro – це ідеальний вибір для тих, хто цінує сучасний дизайн і високу якість виконання. Завдяки їй кожен інтер'єр отримає унікальний характер, а ви зможете насолоджуватися ефективним і приємним освітленням. Завдяки застосуванню новітньої технології LED, лампа забезпечує світловий потік на рівні 3534 люменів, що дозволяє досягти відмінного освітлення простору...
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Milagro |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Колірна температура | 3000K |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина | 22 см мм |
| Кількість джерел світла | 1 джерело |
| Максимальна потужність лампочки | 32W Вт |
| Матеріал | Метал |
| Поміщення | Офіс |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | Підвісні лампи |
| Цоколь | LED |
- Ціна: 13 622 ₴





