Підвісний світильник Ideal Lux Canapa 134826

- В наявності
- Код: 53386934
13 989 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Ideal Lux Canapa (134826). У світі освітлення інтер'єрів, стельові світильники. відіграють ключову роль, забезпечуючи відповідний рівень яскравості та атмосферу в різних приміщеннях. Серед широкого асортименту доступних продуктів, Ideal Lux Canapa (134826). вирізняється своїм класичним стилем та унікальним дизайном, які роблять його ідеальним вибором як для сучасних, так і для традиційних інтер'єрів. Параметри світла. Підвісний світильник. Ideal Lux Canapa (134826). оснащена шістьма джерелами світла, кожне з максимальною потужністю 15W. Завдяки цьому вона здатна випромінювати відповідну кількість люменів,...
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ideal Lux |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 153cm мм |
| Глибина | 5cm мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 80 |
| Кількість джерел світла | 6 джерел |
| Максимальна потужність лампочки | 15W Вт |
| Матеріал | Метал |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Офіс, Кухня, Вітальня, Спальня |
| Стиль | Класичний |
| Тип | Підвісні лампи |
| Цоколь | E27 |
| Ширина | 80cm мм |
| Енергетичний клас | G |
- Ціна: 13 989 ₴

