Підвісний світильник Lucide Tasman 10420/03/72

- В наявності
- Код: 150628749
13 976 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Lucide Lampa Wisząca Tasman 10420/03/72. Люстри є ключовим елементом в кожному інтер'єрі, надаючи йому відповідний стиль і атмосферу. Їх функціональність та різноманітність застосувань роблять їх ідеальним рішенням для освітлення різних приміщень, від вітальні, через спальню, до кухні. Параметри світла та джерела. Lucide Lampa Wisząca Tasman 10420/03/72. оснащена трьома джерелами світла, що забезпечує відмінне освітлення простору. Лампа підтримує лампочки з цоколем E27, що робить її сумісною з широким асортиментом лампочок, доступних на ринку. Максимальна потужність кожної...
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Lucide |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 150cm мм |
| Глибина | 57cm мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 57 |
| Кількість джерел світла | 3 джерела |
| Максимальна потужність лампочки | 60W Вт |
| Матеріал | Масив дерева |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Вітальня |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | Підвісні лампи |
| Колір | Золотий |
| Цоколь | E27 |
| Ширина | 35cm мм |
| Енергетичний клас | A |
- Ціна: 13 976 ₴

