Плафон Shilo Hiate LED 24W 4000K прямокутний білий 1835

- В наявності
- Код: 170942104
13 569 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Продовгувата стельова лампа Hiate 1835 Shilo LED 24W 4000K прямокутна балка біла в MLAMP поєднує в собі унікальний і позачасовий дизайн у найкращому виконанні, що створює ряд можливостей для оформлення простору у Вашому домі. Освітлення легко впишеться в приміщення з класичним і сучасним стилем. Лампа відрізняється функціональністю, а її універсальна форма забезпечить, що її світло створить комфортну і затишну атмосферу, сприятливу для зустрічей з друзями, а також допоможе розслабитися після дня, проведеного поза домом, у спокійні вечори з близькими. Модель HIATE виготовлена з...
| Основні | |
|---|---|
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | Shilo |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Глибина | 150cm мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 4,3 |
| Додаткова інформація | З лампою в комплекті |
| Кількість джерел світла | 1 джерело |
| Максимальна потужність лампи | 24W Вт |
| Матеріал | Метал |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Офіс |
| Стан | Нове |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | Стельові світильники |
| Колірна температура | 4000K |
| Цоколь | LED |
- Ціна: 13 569 ₴



