Підвісний світильник TK Lighting Sophia Green Cognac 8XE14 11151T

- В наявності
- Код: 186407436
13 464 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Лампа підвісна SOPHIA GREEN COGNAC 11151 TK Lighting. Основна інформація. Виробник: TK Lighting. Серія: SOPHIA. Символ: 11151. Розміри пропонованого продукту. Довжина (см): 36. Висота (см): 170. Висота підвісу (см): 2. Ширина (см): 95. Ширина підвісу (см): 80. Глибина (см): 26. Регулювання висоти: Так. Параметри продукту. Колір: Чорний, Помаранчевий, Зелений. Колір виробника: Чорний, Бурштиновий, Зелений. Основний матеріал: Метал, Пластик. Додатковий матеріал: Скло. Живлення (В): 230. Тип живлення: Мережеве. Ступінь захисту: IP20. Кількість джерел світла:...
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | TK Lighting |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Зелений |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 36cm мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 36 |
| Кількість джерел світла | 8 джерел |
| Максимальна потужність лампочки | 10W Вт |
| Матеріал | Метал, Скло, пластик |
| Живлення | Мережева |
| Стиль | Гламур |
| Тип | Підвісні лампи |
| Цоколь | E14 |
| Ширина | 95cm мм |
| Енергетичний клас | F |
- Ціна: 13 464 ₴










