Підвісний світильник Aldex Nature Cross L 1123G_L

- В наявності
- Код: 157179142
14 409 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Aldex Лампа Підвісна Nature Cross L 1123G_L. Стельові лампи відіграють ключову роль в освітленні інтер'єрів, надаючи їм характеру та функціональності. Вибираючи стельову лампу, варто звернути увагу на її дизайн, ефективність та можливості адаптації до різних приміщень. Пропонуємо унікальну модель, яка задовольнить вимоги навіть найвибагливіших користувачів. Ефективність освітлення. Aldex Лампа Підвісна Nature Cross L 1123G_L. є відмінним рішенням для тих, хто шукає ефективне освітлення. Лампа оснащена. одним джерелом світла. з максимальною потужністю 15W. Завдяки цьому...
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Aldex |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Бежевий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 200cm мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 45 |
| Клас енергоспоживання | A |
| Кількість джерел світла | 1 джерело |
| Максимальна потужність лампочки | 15W Вт |
| Марка | Aldex |
| Матеріал | Метал |
| Мoдель | Nature |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Офіс |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | Підвісні лампи |
| Цоколь | E27 |
| Ширина | 45cm мм |
- Ціна: 14 409 ₴

