Плафон Zuma Line Palace C0523-04A-U8AC

- В наявності
- Код: 116711453
14 317 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Zuma Line PALACE C0523-04A-U8AC стельовий світильник. Стельові світильники відіграють ключову роль в освітленні інтер'єрів, будучи як практичним джерелом світла, так і декоративним елементом. Вибір відповідного світильника може повністю змінити характер приміщення, надаючи йому відповідний клімат і атмосферу. Ефективність освітлення. Zuma Line PALACE C0523-04A-U8AC стельовий світильник. характеризується ефективним освітленням, завдяки можливості застосування максимум. чотирьох джерел світла. Кожне з них може мати потужність до. 42W. , що забезпечує достатню кількість світла, щоб освітити навіть більші...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Zuma Line |
| Цоколь | G9 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 25cm мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Глибина | 38cm мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 38 |
| Кількість джерел світла | 4 джерела |
| Максимальна потужність лампи | 42W Вт |
| Матеріал | Метал, Скло |
| Мoдель | PALACE |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Вітальня, Спальня |
| Стан | Нове |
| Стиль | Сучасний, гламур |
| Тип | Стельові |
| Колір | Прозорий |
| Ширина | 38cm мм |
| Енергетичний клас | A |
- Ціна: 14 317 ₴



