Підвісний світильник Markslöjd золотий 108773

- В наявності
- Код: 165987198
14 672 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Декоративна підвісна лампа залізна для вітальні TAZZA 108773 Markslojd. Скандинавський стиль - MarkSlojd прямо зі Швеції! Підвісна лампа TAZZA 108773 Markslojd. Markslojd Офіційний магазин. Символ: 108773. Серія: TAZZA. Колір: Чорний, Жовтий і золотий. Колір виробника: Чорний, Золотий. Призначення: Кабінет і офіс, Їдальня, Коридор, Кухня, Вітальня, Спальня. Стиль: Скандинавський. Тип: Підвісні лампи. Основний матеріал: Залізо. Живлення (V): 230. Тип живлення: Мережеве. Ступінь захисту: IP20. Колір проводу: Чорний. Клас безпеки: Клас I. Спосіб кріплення абажура: Обруч. Підвіс:...
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Markslojd |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 150cm мм |
| Глибина | 50cm мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 50 |
| Кількість джерел світла | 1 джерело |
| Максимальна потужність лампочки | 40W Вт |
| Матеріал | Метал |
| Мoдель | Tazza |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Спальня |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | Підвісні лампи |
| Колір | Золотий |
| Цоколь | E27 |
| Ширина | 50cm мм |
| Енергетичний клас | A |
- Ціна: 14 672 ₴

