Плафон Zuma Line Tula LED 23,5W 3000-6000K золотий MX3274-4-3GT

- В наявності
- Код: 166727740
17 309 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Zuma Line - Лампа стельова Tula. Led 23,5W 3000-4000-6000K Золотий Mx3274-4-3Gt D (Mx327443Gt). Стельові лампи відіграють важливу роль в оформленні інтер'єрів, будучи не лише джерелом світла, але й важливим декоративним елементом, що впливає на атмосферу в приміщеннях. Zuma Line - Лампа стельова Tula. є відмінним рішенням для тих, хто шукає елегантне та функціональне освітлення. Завдяки використанню сучасних технологій. LED. , лампа є надзвичайно. енергоефективною. , що позитивно впливає на зниження рахунків за електроенергію та на захист навколишнього середовища...
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Zuma Line |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 212cm мм |
| Глибина | 44cm мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 44 |
| Додаткова інформація | З лампочкою в комплекті |
| Кількість джерел світла | 1 джерело |
| Максимальна потужність лампочки | 5W Вт |
| Матеріал | Метал |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Вітальня, Спальня |
| Стиль | Гламур |
| Тип | Стельові |
| Колір | Золотий |
| Колірна температура | 4000K, 3000K |
| Цоколь | LED |
| Ширина | 44cm мм |
| Енергетичний клас | A |
- Ціна: 17 309 ₴




