Підвісний світильник Kaspa Stilla 1 11046103

- Немає в наявності
- Код: 99341838
9 999 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Лампа підвісна STILLA скляна золота. Джерело світла в комплекті: Відсутнє. Висота світильника без підвісу [см]: 12. Довжина кабелю [см]: 100. Висота плафона [см]: 2,5. Діаметр плафона [см]: 10. Висота [см]: 155. Ширина [см]: 30. Матеріал:: Метал | сталь, Скло. Тип лампочки | різьба: E27. Кількість лампочок у лампі: 1. Колір:: хром. Обробка:: Хром. Стиль: Сучасний. Ступінь захисту IP: IP20. Регулювання кута світла: Відсутнє. Регулювання висоти: Так. Форма світильника: Крапля | сльоза. Напруга живлення: 230V. Кількість абажурів: 1. Тип лампи для allegro: Стельові - підвісні. Обробка:...
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Kaspa |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Сріблястий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 155cm мм |
| Глибина | 30cm мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 30 |
| Кількість джерел світла | 1 джерело |
| Максимальна потужність лампочки | 25W Вт |
| Матеріал | Метал |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Офіс, Кухня, Вітальня, Спальня |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | Підвісні лампи |
| Цоколь | E27 |
| Ширина | 30cm мм |
| Енергетичний клас | A |
- Ціна: 9 999 ₴

