Підвісний світильник Elstead Paulson FE/PAULSON/3P

- Немає в наявності
- Код: 111036194
9 999 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Elstead Лампа підвісна PAULSON FE/PAULSON/3P. Стельові лампи є не лише надзвичайно функціональними, але й важливим декоративним елементом кожного інтер'єру. Правильно підібрана стельова лампа може повністю змінити характер приміщення, вносячи в нього тепло і затишок або додаючи сучасного блиску. Серед багатьох доступних на ринку варіантів виділяється Elstead Лампа підвісна PAULSON FE/PAULSON/3P., яка поєднує інноваційні рішення з елегантним дизайном. Параметри світла. Стельова лампа Elstead PAULSON. пропонує ефективне освітлення завдяки трьом джерелам світла. Кожне з...
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Feiss |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Прозорий |
| Колірна температура | 3000K |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 63cm мм |
| Глибина | 20,5cm мм |
| Додаткова інформація | З лампочкою в комплекті |
| Клас енергоспоживання | A |
| Кількість джерел світла | 3 джерела |
| Максимальна потужність лампочки | 5W Вт |
| Матеріал | Сталь, Скло |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Офіс |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | Підвісні лампи |
| Цоколь | G9 |
| Ширина | 33cm мм |
- Ціна: 9 999 ₴

