Кінкет Argon Hampton прозорий титан 8623

- В наявності
- Код: 173969278
20 721 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Светильник HAMPTON 8623 - Argon. 5902553238167. Найбільший вибір ламп за найкращою ціною. Прямо від українського дистриб'ютора! Продаємо тільки продукцію найвищої якості. Легкий, швидкий і безпроблемний монтаж наших ламп. Для нас клієнт є найважливішим, тому ваше задоволення є нашим пріоритетом. Роблячи покупки у нас, купуєте прямо від українського дистриб'ютора! Висота: 153 см. Ширина: 30 см. Глибина: 30 см. Матеріал: Скло. Додатковий матеріал: Лакована сталь. Основний колір: Прозорий. Додатковий колір: Рифлений. Цоколь: Модуль LED. Потужність...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Argon |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колірна температура | 3000K |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 67 см мм |
| Глибина | 30см мм |
| Додаткова інформація | З лампочкою в комплекті |
| Кількість джерел світла | 1 джерело |
| Матеріал | Сталь, Скло |
| Мoдель | Hampton |
| Живлення | Мережева |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | Настінні світильники |
| Колір | Прозорий |
| Цоколь | LED |
| Ширина | 6 см мм |
| Енергетичний клас | G |
- Ціна: 20 721 ₴

