Кінкет Italux Davis MBE0013/1

- В наявності
- Код: 49370989
15 274 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Italux Davis MBE0013/1. Кінцеві світильники - це невід'ємний елемент сучасних інтер'єрів, які поєднують функціональність з естетикою. Настінні лампи є відмінним джерелом освітлення, а також незаперечною прикрасою кожного приміщення. Введення елемента світла в потрібних місцях може змінити атмосферу, створюючи затишне та елегантне оточення. Обираючи освітлення, варто звернути увагу на їхній дизайн, матеріали, джерело світла та застосування. Стиль і матеріал виконання. Модель Italux Davis MBE0013/1 - це приклад вдалого поєднання сучасного стилю з найвищою...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ITALUX |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 103cm мм |
| Глибина | 103cm мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 33 |
| Додаткова інформація | З лампочкою в комплекті |
| Кількість джерел світла | 1 джерело |
| Максимальна потужність лампочки | 60W Вт |
| Марка | Italux |
| Матеріал | Сталь, Метал |
| Мoдель | DAVIS |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Офіс, Коридор/листниця, Кухня, Вітальня, Спальня |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | Бра |
| Цоколь | E27 |
| Ширина | 25cm мм |
| Енергетичний клас | A |
- Ціна: 15 274 ₴





