Підвісний світильник Light Prestige Cristallo LP29408P 66см хром 14194

- В наявності
- Код: 78558734
15 183 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Light Prestige Cristallo Lp29408P 66Cm Chrom (14194). Підвісна лампа. Light Prestige Cristallo Lp29408P 66Cm Chrom. це ефектний елемент, який поєднує елегантність з сучасними рішеннями. Її унікальний дизайн робить її ідеальним вибором для стильно оформлених інтер'єрів, таких як. вітальня. чи. їдальня. Завдяки використанню високоякісних матеріалів, лампа не тільки красиво виглядає, але й забезпечує виняткове освітлення, яке створює приємну атмосферу в кожному приміщенні. Енергоефективність та клас енергоефективності. Обираючи стельову лампу, варто звернути увагу...
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Light Prestige |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Сріблястий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 150cm мм |
| Глибина | 1cm мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 48 |
| Кількість джерел світла | 8 джерел |
| Максимальна потужність лампочки | 60W Вт |
| Матеріал | Метал |
| Мoдель | Cristallo |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Вітальня |
| Стиль | Гламур |
| Тип | Підвісні лампи |
| Цоколь | E14 |
| Ширина | 66cm мм |
| Енергетичний клас | A |
- Ціна: 15 183 ₴




