Плафон Quintessentiale Hadrian бронзовий QN-HADRIAN-FS-BR-OPAL

- В наявності
- Код: 111311318
15 406 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Quintessentiale Plafon Hadrian щітковий бронза. Люстри відіграють ключову роль в освітленні інтер'єрів, пропонуючи різноманітні можливості для оформлення та практичного використання в різних приміщеннях. Один з унікальних продуктів у цій категорії - Quintessentiale Plafon Hadrian щітковий бронза, який поєднує в собі елегантність і функціональність. Параметри світла. Плафон Hadrian - це відмінне рішення для тих, хто шукає ефективне джерело світла. Кількість джерел світла - 2, що забезпечує рівномірне освітлення простору. Лампа підтримує лампочки з максимальною потужністю 40W, що...
| Основні | |
|---|---|
| Колір | Коричневий |
| Цоколь | E27 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 11,7 см мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість джерел світла | 2 джерела |
| Максимальна потужність лампи | 40W Вт |
| Марка | Quintiesse |
| Матеріал | Сталь |
| Мoдель | Hadrian |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Ванна |
| Стан | Нове |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | Стельові світильники |
| Ширина | 30,5 см мм |
| Енергетичний клас | A |
- Ціна: 15 406 ₴

