Підвісний світильник Quintessentiale Urban Restoration темний старий мідь QN-URBANREST-MP

- В наявності
- Код: 111311400
15 104 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Quintessentiale Лампа підвісна Urban Restoration темний старий мідь QN-URBANREST-MP. Стельові світильники відіграють ключову роль в освітленні інтер'єрів, пропонуючи різноманітні застосування в різних приміщеннях. Завдяки ним можна отримати відповідне освітлення, яке впливає на атмосферу і функціональність простору. Одним з видатних прикладів у цій категорії є Quintessentiale Лампа підвісна Urban Restoration темний старий мідь QN-URBANREST-MP, яка поєднує в собі унікальний дизайн і високу якість виконання. Параметри світла. Лампа підвісна Urban Restoration забезпечує ефективне...
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Коричневий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | Quintiesse |
| Висота | 37,9cm мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 14 |
| Кількість джерел світла | 1 джерело |
| Максимальна потужність лампочки | 60W Вт |
| Матеріал | Сталь, Скло |
| Мoдель | Urban Restoration |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Ванна |
| Стиль | Індустріальний |
| Тип | Підвісні лампи |
| Цоколь | E27 |
| Ширина | 14cm мм |
| Енергетичний клас | A |
- Ціна: 15 104 ₴


