Підвісний світильник Shilo Hagata 2 E27 бежевий 5128

- В наявності
- Код: 167540764
14 488 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Shilo - Лампа підвісна Hagata 2 E27 Бежевий (5128). Shilo - Лампа підвісна Hagata 2 E27 Бежевий (5128). це елегантне освітлення, яке поєднує в собі функціональність та привабливий дизайн. Ідеальна для офісів та інших інтер'єрів, ця стельова лампа не тільки освітить приміщення, але й збагачить їхній декор, створюючи затишну та комфортну атмосферу. Стиль і дизайн. Лампа підвісна Hagata вирізняється сучасним і класичним виглядом, що робить її придатною для багатьох стилів оформлення. Стиль бохо, в якому вона була спроектована, надає їй оригінальності та робить центральним елементом кожного...
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Бежевий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | Antigo |
| Висота | 217cm мм |
| Глибина | 50cm мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 48 |
| Кількість джерел світла | 1 джерело |
| Максимальна потужність лампочки | 10W Вт |
| Матеріал | Сталь |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Офіс |
| Стиль | Boho |
| Тип | Підвісні лампи |
| Цоколь | E27 |
| Ширина | 50cm мм |
| Енергетичний клас | A |
- Ціна: 14 488 ₴




