Підвісний світильник Trio Fiato LED 3W 2300-4000K чорний мультиколор 352011117

- В наявності
- Код: 174626160
16 758 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
TRIO Лампа Підвісна FIATO LED 3W Чорна Планка Коричневі Трубки. Лампа підвісна FIATO Trio поєднує в собі елегантність з функціональністю, ідеально вписуючись у сучасні інтер'єри. Виготовлена з високоякісного металу, характеризується ефектною чорною планкою та коричневими трубками, які надають їй унікального шарму. Її мінімалістичний, але привабливий дизайн робить її відмінним вибором для їдальні, де вона може ефектно освітлювати стіл, а також для просторих віталень і коридорів. Освітлення типу LED не тільки гарантує довговічність, але й економію...
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Колірна температура | 3300К |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | TRIO LIGHTING |
| Висота | 150cm мм |
| Глибина | 15cm мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 15 |
| Додаткова інформація | З лампочкою в комплекті |
| Кількість джерел світла | 11 джерел |
| Максимальна потужність лампочки | 3W, 33W Вт |
| Матеріал | Метал |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Офіс |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | Підвісні лампи |
| Цоколь | LED |
| Ширина | 115cm мм |
| Енергетичний клас | E |
- Ціна: 16 758 ₴






